Dokładny Przewodnik Hematytów I Reiki

Zakupy dla rewelacyjnych SWAROVSKI ELEMENTS stało się prostsze! Kupuj wszystkie kształty, style i rozmiary Swarovskiego w każdym z tych wspaniałych odcieni! Kliknij tutaj!

Kamienie lecznicze i kryształy hematytów pochłaniają magnetyczne wibracje uziemiające, które pomagają przymocować do płaszczyzny fizycznej ziemi. Równowaga wewnątrz czakry i poczucie solidnego uziemienia jest istotnym elementem objawiającym Twoją rzeczywistość Z większym poczuciem miłości, ochroną i równowagą w Twoim Centrum Survival, czarne kamienie hematytowe mogą harmonizować i promować połączenie ducha umysłu, niezbędne do promowania manifestacji Umiejętności.

Teraz na Twoje pytanie. Twoje doświadczenia z hematytem są bardzo wnikliwe i niepowtarzalne. Widzieliśmy i słyszeliśmy, że ludzie reagują tak różnie na hematyt lub hematyt w kombinacji z innymi kryształami. Nie jest łatwo powiedzieć, dlaczego tak się dzieje. Twoje wyjaśnienie jest tak dobre, jak ktoś inny. Bierze także pod uwagę właściwości magnetyczne hematytu, które wydają się być przyczyną wielu z tych teorii. Powiedział, że makroskopowy magnetyzm w hematyt nie jest wcale silny, na przykład w porównaniu do magnetytu. W skali pojedynczych atomów jest to dość silne, a jakoś nasze pole auryczne wydaje się z nią reagować. Kryształy kwarcowe powinny również reagować na pola magnetyczne, ale znowu nie jest to, czego można oczekiwać tylko z rozważań fizycznych.

Cóż, niestety rzeczy nie są takie proste. Hematyt jest jednym z minerałów o wyraźnych własnościach magnetycznych. Można to łatwo sprawdzić, sprawdzając, na przykład, autostopowicz prowadzący do magnetyzmu - czyli rozdział poświęcony minerałom magnetycznym. Ponieważ wchodzimy teraz w skomplikowaną fizykę, będę mówił tylko bez dalszego opracowywania, że ​​hematyt jest sporym antyfraktromagnesem.

Cumberland, w Kumbrii, w Anglii, jest głównym źródłem próbek hematytu, zwłaszcza odmiany Specularite, jak również większości próbek globularnych i stalaktytowych. Innym klasycznym wydarzeniem jest Rio Marina, na wyspie Elba we Włoszech. Wąwóz Cavradi w Tujetsch, Grischun w Szwajcarii jest znany ze swoich wybitnych i niepowtarzalnych, lśniących szklanych kryształów hematytów.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Misja Mars Hematyt